HIGH SCHOOL MUSICAL

14. března 2009 v 9:26 |  NECO O HIGH SCHOOL MUSICAL
Jak víte high school musical(musikál ze střadní)je nejůžasnější film...co ste určitě viděli..Pokračování muzikálu z prostředí střední školy, který se překvapivě stal hitem v Americe a pobláznil i celý svět. Hrdinové High School Musical se dočkali. Školní rok totiž končí, začínají prázdniny a je čas se bavit a slavit. Troy (Zac Efron) se těší na svou vysněnou letní brigádu ve sportovním klubu Lava Springs. Netuší ale, že se stal součástí vypočítavého plánu Sharpy (Ashley Tisdale), která se ho chystá odloudit od Gabrielly (Vanessa Hudgens) a k tomu ještě překazit prázdninové aktivity svého školního týmu. Ani ve dvojce nechybí vynikající hudba, skvělá taneční čísla a velká porce prázdninové romantiky.Pořád ještě nevíte, kdo je ten mladíček s pronikavě modrýma očima na plakátu nad postelí vaší dcery a neteře?
Přece Zac Efron, idol mladších teenagerek z generace bravo girl a hvězda Muzikálu ze střední. Za chvíli půjdete koupit už druhý díl tohohle "filmíku" na DVD.
Každá generace musí mít svůj hudební film a kýč. Na oblibu Pomády a Hříšného tance dnes navazuje Muzikál ze střední - překvapivý americký hit. Prozatím dva televizní filmy z produkce studia Disney vyprávějí o lásce sportovce Troye a geniální mladé vědkyně Gabrielle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama